Centrum DOX - konkurz (produkce)Práce

DOX – centrum současného umění, architektury a designu přijme do svého týmu produkční/produkčního.

Nový kolega bude součástí tříčlenného týmu, který řeší produkci výstav a jednorázových akcí (doprovodný program, komerční pronájmy).

Náplň práce:
- Produkční činnost v oblasti současného výtvarného umění.
- Zajišťování realizace výstav a koordinace kompletního dodavatelského servisu pro výstavy.
- Komunikace s umělci a partnerskými institucemi včetně přípravy smluv.
- Zodpovědnost za vedení rozpočtu (důležitá součást činnosti).
- Koordinace redakční přípravy katalogů z vlastní produkce centra.
- Dílčí spolupráce na doprovodném programu.

Předpoklady:
- VŠ + min. 3 roky prokazatelné praxe na obdobné pozici (oblast výtvarného umění není podmínkou).
- Zkušenost s projektovou činností v rámci dotačních titulů nebo (mezinárodních) grantů.
- Výborné organizační a komunikační schopnosti, zvládnutý time management.
- Samostatnost, ale i schopnosti týmového hráče; pečlivost.
- Velmi dobrá znalost ČJ, zkušenost s redakční činností vítána.
- Dobrá znalost AJ slovem i písmem.
- Výborné uživatelské znalosti PC (Word, Excel, Internet, základní znalost grafických programů výhodou).
- Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, všeobecný přehled.

Nabízíme:
- Pracovní poměr na celý úvazek (HPP).
- Platové ohodnocení odpovídající podmínkám v oblasti kultury.
- Prostor k seberealizaci a uplatnění dosavadních zkušeností v jedné z nejprogresivnějších institucí v oblasti kultury v ČR.

Výběrové řízení bude dvoukolové.
Nástup: leden 2016.
Share on facebookShare on twitterShare on google_plusone_shareShare on youtube
Vložil: Michal Kučerák, 13. 11. 2015
Zdroj: DOX PRAGUE a. s.a

This project

is being supported by the Ministry of Culture of the Czech Republic.

visegrad fund logo blue 800